Hakkımızda

Alanında uzman hekimleriyle bir marka olan Medipol Göz, ileri teknolojiyi güçlü hekim kadrosuyla birleştirerek göz sağlığına dair tüm sorunlara kalıcı çözümler getirmektedir. Medipol Göz, gerek ulusal gerekse uluslararası hasta profiliyle hizmet standartlarını ileriye taşımaktadır. Göze dair, teşhis ve tedavi ünitelerinde kaliteli bir sağlık hizmeti veren Medipol Göz’de, her biri alanında uzman 36 akademisyen/uzman hekim görev yapmaktadır. Sağlık kuruluşlarımızın tümünde uygulanan bilimsel ve ileri düzey tedaviler yüz güldürücü sonuçlar vermektedir.

Medipol Göz olarak amacımız; göz sağlığı ve hastalıkları alanında gelişen teknolojiyi yakından takip etmek, tüm kaynakları etkin kullanmak, uzmanlık alanı geniş akademik/uzman kadrolarla hizmet vermek ve hasta mahremiyetini gözetmektir. Öte yandan, bilgi üretmek ve nitelikli uzman akademisyenler yetiştirmek öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. 

Tıbbi ahlak kurallarından ödün verilmeyen Medipol Göz’de insan haysiyeti ön planda tutulurken, hastaları dil, din, ırk olarak ayırmamak büyük önem arz etmektedir. 

Medipol Üniversitesi Hastanesi’nin (Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nin) yanı sıra, İstanbul’un 6 farklı noktasında (Esenler, Sefaköy, Bahçelievler, Fındıkzade, Vatan Caddesi ve Kadıköy/Koşuyolu’nda) hastalara hizmet veren Medipol Göz’de, katarakt, şaşılık, göz estetiği, göz tansiyonu, göz içi iltihapları, göz tembelliği, kornea hastalıkları, nöro-oftamoloji ve retina hastalıkları, alanında uzman akademik bir hekim kadrosu tarafından tedavi edilmektedir. Ayrıca elektrofizyoloji laboratuvarında açıklanamayan görme azlığı, kalıtsal retina ve optik sinir hastalıkları gibi göz yollarındaki problemlerin ortaya çıkarılmasında bazı testler uygulanabilmektedir.

Medipol Göz’de, ileri teknolojik cihazlarla, sağlık alanındaki güncel gelişmeler yakından takip edilmekte, göz sağlığı ve hastalıklarının iyileştirilmesinde multidisipliner bir yaklaşımla hareket edilmektedir. Cerrahi süreçlerde ise modern donanımlı ameliyathanelerimizde teknolojinin son imkanları kullanılarak başarılı operasyonlar gerçekleştirilmektedir.